.

YOL ARKADAŞIMIZ OL KAZANCIN YAĞ GİBİ AKSIN!

12-09-2017

Uluslararası Enerji devi Chevron’nun Türkiye pazarındaki tek yetkili madeni yağ distribütörü Prista Oil® Holding; Texaco® ürünleri için pazar alanını genişletiyor.

 

Dünya çapında faaliyet gösteren modern ve yenilikçi teknolojilere sahip Texaco madeni yağlarının Türkiye’deki yeni satış noktalarından biri olmak için siz de hemen başvurun.

 

Texaco Kimdir?

1902’de Teksas’da doğan Texaco markası; 2000’lerin başında dünyaca ünlü diğer enerji devi Chevron ile aynı çatı altında birleşmiştir.

Bugün dünyanın dört bir yanında petrolden, madeni yağa, çeşitli kimyasallara ve jeotermal enerjiye kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veren marka; ürün kalitesi, yenilikçi üretim teknolojisi ve Amerika’daki pazar liderliği ile tanınmaktadır.

 

Prista Oil Holding, Texaco markası altında belli ürünleri üreten lisanslı üreticisi olmasının yanı sıra, markanın Bulgaristan, Kazakistan, Kırgızistan, Romanya, Slovakya, Sırbistan, Tacikistan, Türkmenistan, Türkiye, Özbekistan, Ukrayna, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti'ndeki yetkili distribütörüdür.

 

Neden Bayi Olmalıyım?

Çünkü Texaco madeni yağları gerek ürün-servis kalitesi, gerekse Otomotiv Üretici Onayları (OEM) ile kendini alanında ispatlamış güven veren bir dünya markasıdır.

 

Kazan-Kazandır ilkesi ile Türkiye’de yeniden yapılanmak için kollarını sıvayan firmamızın hedefi; siz yeni girişimcilerimizle birlikte uzun soluklu olarak yoluna devam etmektir.

 

Eğer sizlerde böylesi bir dünya devinin desteği ve düşük bütçeyle yatırım yapıp bunun kısa sürede geri dönmesini istiyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

Bayilik için son Başvuru Tarihi : 30.10.2017

Bayilik Başvuru Koşulları için info@prista-oil.com.tr adresinden veya

0533 728 95 07 WhatsApp hattından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Prista Oil, Texaco Madeni Yağlarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

 

Bayilik başvuru formunu doldurarak, info@prista-oil.com.tr adresinden  veya 0533 728 95 07 WhatsApp  hattından bizlerle irtibata  geçebilirsiniz. PristaOil_Form

Geri